Peruvian Maca – opinie i ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

maca lub Lepidium meyenii ( Lepidium meyenii .) – bardzo interesujące warzywa korzeniowe z rodziny krzyżowych, krewny znany rzepa, rzodkiewka, musztarda i brokuł

Photo: Depositphotos.com. Autor:. Ildi_papp

Ta historia zaczyna się w Peru. Miejscowi rolnicy pierwszy zauważył skutki tej rośliny na bydło. Zwierzęta, które były wypasane w dziedzinie dystrybucji makia, był silniejszy, zdrowszy, sprawniejszy od swoich towarzyszy i często kopulowała.

Tak otworzył jeden z najsilniejszych afrodyzjaków i adaptogeny na naszej planecie. To jest bogate w witaminy (B2, B6, B12, C i niacynę), minerały (żelazo, wapń, jod, mangan, potas i cynk), aminokwasów i innych substancji, szczególnie przydatne dla zdrowia kobiet.

gricuture coe up crip1 Peruvian Maca   opinie i ceny, gdzie kupić jeść warzywa korzeniowe najlepiej świeże, ale uważają, że w naszych supermarketach jest problematyczne. W tym przypadku, odpowiednie dodatki biologicznie czynne zawierające proszek pierwiastka leczniczego. Średnia dawka dla osoby dorosłej. 500-1000 mg rozdrobnionych maku w dzień (niektórych źródeł do 3000-5000 mg)

Użyteczne właściwości

korzeń maca może uczestniczyć w leczeniu wielu chorób, począwszy od depresji a kończąc na raka. To naprawdę skuteczny adaptogen, zwiększając sprawność organizmu, odporność na stres i infekcje, ze względu na wpływ na układ hormonalny organizmu.

substancji biologicznie czynnych w kompozycji Lepidium meyenii reguluje wytwarzanie kortyzolu (hormon stresu), w podwzgórzu i stymulują aktywność gruczołów nadnerczy.

okresie menopauzy

korzeń maca można stosować jako analog hormonalnej terapii zastępczej (HRT) u kobiet w okresie menopauzy. Klasyczny HRT jajników powoduje zanik i może zakłócać wytwarzanie hormonów, a główny ma takie skutki uboczne.

w walce z niepłodnością

biologicznie czynnej Suplement żywności zawierający Maca korzenia, jest wykorzystywany przez wielu kobiet do zwalczania niepłodności. Mimo oczywistego braku danych naukowych w tej dziedzinie, australijscy naukowcy przeprowadzili szereg badań na szczurach. Podczas stosowania ekstraktu roślinnego na zwierzętach laboratoryjnych wykazało wzrost płodności.

--->>  Cyto Forte - opinie, cena, komentarze, oficjalna strona

Dla zdrowia kobiet

nieprzyjemne objawy podczas miesiączki są związane nie tylko z hormonalne przepięciami, ale z deficytem witamin i minerałów potrzebnych do kobiecego ciała. Korzeń maca wspiera równowagę hormonalną i odżywia komórki z przeciwutleniaczami. W ten sposób zmniejsza miesiączkowania i ból głowy, minimalizuje się ryzyko krwawienia, łagodzi drażliwość.

Aphrodisiac

Dziękuję peruwiański afrodyzjak przyszedł do Europy z podnóża Andów – miejsce urodzenia peruwiańskich maku. Korzeń tej rośliny jest skuteczny na zaburzenia erekcji sprowokowanych przez silnego stresu. Jego odbiór, według ekspertów zdolnych do zwiększania ludzkiego libido przez 180% . Innym, mało znane Europens, ale bardzo popularny na zachodnim ziołowy afrodyzjak Damiana liści.

do utraty wagi

W książce „tarczycy dieta: zarządzanie swój metabolizm do utraty wagi,” Mary J. Chaumont zauważa, że ​​maca korzeniem i podobnych adaptogenne zioła są odpowiedzialne za przepływ energii, daje siłę, regulują tarczyca i najbardziej naturalnym sposobem na przyspieszenie metabolizmu. To z kolei pozwala spalić więcej kalorii i walce z otyłością. Jednakże, używając tylko jednego Maca do odchudzania, trzeba zrozumieć, że szybkie rezultaty nie będzie.

gricuture coor food1 Peruvian Maca   opinie i ceny, gdzie kupić Badaliśmy dobroczynne właściwości korzenia Maca, nadszedł czas działania niepożądane. Oto główne: bóle głowy, bezsenność, zaburzenia żołądkowe, zgaga, płacz, zależne od hormonów trądzik i przyspieszone bicie serca. Zauważyć, jednego z objawów – natychmiast zmniejszyć dawkę

.

d
O Adrianna Loszynska 259 artykułów
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.